اس ام اس تبریک ماه مبارک رمضان

ماه رمضان مبارک

روزه یعنی نفس خود پاک کن / قلب ابلیس درونت چاک کن

راه پرواز است سوی آسمان / ماه گردیدن بسان عاشقان

التماس دعا

برای دیدن اس ام اسهای زیبای ماه مبارک رمضان به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۱/٤/۳۱ | ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ | نویسنده : تارا | نظرات ()

گردشگری رامسر

 مجتمع تفریحی اقامتی بام سبز رامسر

      کلبه های جنگلی عاشقانه

کلبه جنگلی دو نفره بام سبز رامسر

رامسر

مجتمع اقامتی تفریحی بام سبز رامسر با داشتن کلبه های جنگلی دو نفره، سه نفره، چهار نفر، و شش نفره در تله کابین رامسر دید عالی و روزهای خوشی را برای شما فراهم می سازد.

رامسَر از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است.

برای رزرو این هتل زیبا Ihb.irکلیک کنید

به ادامه مطلب مراجعه فرمائیدادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۱/٤/٢٥ | ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ | نویسنده : تارا | نظرات ()

 

        

                                              کلاردشت بهشت ایران

   کلار به معنی شهر و آبادی و کلاردشت آبادی بنا شده در دشت را گویند.کلاردشت بهشت ایران منطقه ای که زبانزد خاص و عام چه در داخل و چه خارج از کشور می باشد و یکی از چهار منطقه خوش آب و هوای کره زمین است.

   کوه. جنگل.دشت.دریاچه.رودخانه.آب و هوای لطیف در گستره ای محدود یکجا گرد هم آمده اند.منطقه ای که با جا ذبه های فراوانش سالانه بذیرای دو میلیون گردشگر داخلی و بیش از سیصد هزار گردشگر خارجی است 

   یکی از دیدنی های منطقه کلاردشت ، جنگل عباس آباد است . راهی که کلاردشت را به شهر ساحلی عباس آباد متصل می کند و از میان جنگلی زیبا می گذرد . اطراف مسیر عبور پر است از انواع کافه های کوچک جنگلی که چای و قلیان عمده ترین چیزیست که با آن پذیرایی می کنند و شاید هم مسافران طلب می کنند ( البته نمیدانم ممنوعیت قلیان شامل آنها هم شده یا نه و اصولا در آن فضای زیبا جنگلی و هوای پاک اصلا قلیان معنایی دارد یا نه ؟)

    و اما در تمامی مسیر در دو طرف جاده زباله های مسافران و البته همان کافه ها مشهود است و کاملا زیبایی محیط را مخدوش کرده و البته مثل دیگر نقاط شمال کشور .

   طی کردن طول مسیر جنگلی بیش از نیم ساعت طول می کشد و بعد شهر عباس آباد . به سمت شرق نمک آبرو و چالوس است با فاصله ای نسبتا اندک و تله کابین نمک آبرو و شهرک تفریحی آن ( دوچرخه سواری - تیر اندازی - اتومبیل رانی و ... ) و غرب تنکابن.

                                       مجتمع باران سبز کلاردشت

مجتمع باران سبز کلاردشت شمالمجتمع باران سبز کلاردشت

  

مجتمع باران سبز کلاردشت در محیطی دنج و بسیار زیبا

 

 

 

نام هتل: مجتمع باران سبز

واقع در شهر : کلاردشت

    مجتمع باران سبز درارتفاعات جنوبی طویدره درکیلومتر 3جاده کلاردشت به عباس آباد قرار دارد.شرایط توپوگرافی منطقه موجب گردیده است تا حرکت ابرها دربسیاری ازمواقع مناظر مه آلود بسیار زیبایی را مقابل چشم بیننده پدید آورد .ازطرف دیگر شیب رو به جنوب محوطه نقش موثری درجلوگیری از محدود شدن دید ویلاها نسبت به مناظر اطراف ایفا می کند. دسترسی ازمحل مجتمع به مرکز کلاردشت به سادگی و درزمانی حدود 5دقیقه میسر می باشد ضمن آنکه ازطریق جاده زیبای جنگلی عباس آباد می توان درزمانی کمتر از30 دقیقه به حاشیه دریای خزر رسید . به دلیل مرتفع بودن منطقه کلاردشت نسبت به سطح دریا،رطوبت نسبی هوا به خصوص در فصل تابستان به نحو قابل ملاحظه ای نسبت به شهرهای حاشیه دریای خزر پایین تر بوده و به همین علت شرایط بسیار مناسب زیستی را برای ساکنان فراهم می سازد.

آدرس : کلاردشت-کیلومتر 3جاده عباس آباد

اقامتی خوش را برای شما در مجتمع زیبای باران سبز آرزومندیم.

برای رزرو آنلاین و بدون دردسر اینجا (Ihb.ir) کلیک کنید.تاريخ : ۱۳٩۱/٤/٢٥ | ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ | نویسنده : تارا | نظرات ()